Menu

درباره شرکت

درباره شرکت

شرکت مرکز اطلاع رسانی  اکو توریسم و توریسم ایران در ارمنستان با هدف بسط توریسم ورودی و معرفی مراکز دیدنی و فرصتهای سرمایه گذاری ایران شروع به کار نموده است .
نماینده مستقیم این شرکت در ایران  آژانس مهر اندیش می باشد و هم اکنون با  تبلیغات تلویزیونی و اینترنتی سعی در معرفی جاذبه های توریستی ایران را دارد .
موسس شرکت فوق اقای واناگان ملک  طی سالاهی 1998 الی 2006 تعداد 3600دانشجو به ارمنستان اعزام نمودند و سالها در امر پانسیون داری در ایروان ارمنستان فعال بوده اند و  هم اکنون در زمینه های فرهنگی و هنری و توریسم  در ایران فعال می باشند .
هدف اصلی فعالیتها  ایجاد بستری امن و مطمئن در امر توریسم برای تمامی اقشار جامعه می باشد تا  هر فردی با هر توان مالی بتواند سفرهای برون شهری و خارج از کشور را انجام دهد .
ایشان با دراختیار داشتن هتلهای مختلف در ارمنستان و گرجستان این زمینه را فراهم نموده اند .
شرکت اجمینه تور ارمنستان و موسسه فرهنگی اراز در کشور ارمنستان از سال 1999 فعال می باشند .
در زمینه برگزاری نمایشگاه ایجاد امکانات صادرات و سرمایه گذاری در ارمنستان سالها مشوق و راهنمای متقاضیان بوده و هستند . شرح فعالیتها در  سایتهای مختلف میتوانید بررسی نمائید . www.tour7.ir  در این سایت سه قسمت بازرگانی –توریسم و دانشجوئی از هم جدا شده اند که میتوانید مطالعه نمائید.
جهت ارتباط مستقیم  با وایبر 00375796475288  و 0037493419813  در خدمت شما هستیم .
ایمیل    V09121028428@yahoo.com  

مهرفی  آژانس  ECOTOURISM & TOURISM INFORAMION CENTER

آژانس فوق الذکر در کشور ارمنستان مرکزیت دارد و در ایران  آژانس مهراندیش  به عنوان نماینده انحصاری مشغول فعالیت می باشد .

در ذیل به اختصار اشاره ای به خدمات شرکت در زمینه تور و در ادامه شرکتهای همکار را  معرفی ، فعالیت های اختصاصی هر ارگان ذکر خواهد شد :

این شرکت  با توجه به سابقه 10ساله اعزام دانشجو به کشورهای CIS و بخصوص کشور ارمنستان اقدام به افتتاح بخش توریستی نموده است . در این راستا ، این شرکت در سال های اخیر موفق به سرمایه گذاری در بخش هتل داری کشور ارمنستان و اعزام تعداد زیادی توریست با سلیقه های مختلف شده است. بطوريكه در مدت زمان كوتاه فعاليت توريستي ، توانسته ايم سهم بزرگي از بازار توريسم در عرصه ارمنستان را تحت پوشش خود درآوريم و با افتخار خود را به عنوان بزرگترين و بهترين چارتردهنده معرفي نمائيم.

برای نمونه در سال 1388 قیمت گردشگری برای 5 شب اقامت به همراه 10 گشت در ایروان 1.850.000 ريال برآورد شده بود که تعداد 500 توریست در طی یک ماه از خدمات تور استفاده نمودند البته در حال حاضر با عقد قرارداد با تمامی هتل های معتبر ارمنستان توان سرویس دهی به مراتب افزایش یافته است.

موسسه اطلاع رسانی  اندیشمندان تیز علم :

این موسسه فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نمود و دارای مجوز رسمی جهت انجام فعالیت های اطلاع رسانی و تبلیغات در زمینه های علمی ، فرهنگی و هنری از ثبت شرکت ها بوده و به عنوان دفتر نمایندگی دانشگاه های ارمنستان از سال 1999 میلادی با دریافت نمایندگی از دانشگاهای ارمنستان فعالیت خود در را در ایران آغاز نموده است  و هم اکنون این  مرکز با دریافت نمایندگی جذب دانشجو و اطلاع رسانی از 36  دانشگاه دولتی و خصوصی ارمنستان فعالیت خود را ادامه میدهد . موسسه فوق ارتباطی مستقیم با دانشگاه دولتی ایروان، آکادمی علوم ارمنستان ، دانشگاه دولتی  کشاورزی  و دانشگاه اتحادیه اروپا  دارد . این موسسه جهت اسکان دانشجویان دارای یک پانسیون مجهز به سایت کامپیوتر و سایبر نت ، کتابخانه و ... است.

مركز آموزش زبانهاي خارجي : موسسه اطلاع رسانی آراز :

مجتمع آموزش زبان های خارجی ، دارای مجوز رسمی از ثبت شرکت ها درارمنستان جهت تدریس کلیه زبان های خارجی اعم از : انگلیسی، آلمانی ، فرانسوی ، عربی ، چینی ، ایتالیایی و اسپانیولی ... بطور ترمیک ، دوره ای ، برگزار کننده امتحانات بین المللی زبان IELTS,TOEFL,ZD و ...

مجتمع آموزشی بشارت علم :

مجتمع آموزشی بشارت علم دارنده پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی به شماره مجوز 2322/13-5  زیر نظر مربیان و مشاوران کار آزموده  و دارای کارت مربیگری از سازمان  آموزش فنی و حرفه ای و دیگر سازمانهای معتبر  آموزشی در دو شیفت مجزای خواهران و برادران فعالیت می نماید .  فراگیران پس از پایان دوره های آموزشی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای معرفی و پس از موفقیت در آزمونهای تئوری و عملی موفق به اخذ گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای می گردند. که فعالیت گسترده ای در زمینه جهانگردی دارد .

 دوره های آموزشی مجتمع :

 1-  فناوری اطلاعات  2-  امور مالی و بازرگانی 3-  گردشگری 4-  عمران  5-  مدیریت و صنایع

آموزشگاه فیزیکدانان :

آموزش کلیه دروس دوره های راهنمایی و دبیرستان ، برگزار کننده کلاسهای آمادگی کنکور. این آموزشگاه مخصوص استفاده هموطنان ارامنه می باشد و با بهره گیری از اساتید مجرب و برتر اقدام به برگزاری کلاس ها بطور گروهی و انفرادی می نماید.

      شركت Ejminehtour ارمنستان :

  از سال 2000 در كشور ارمنستان مشغول فعاليت مي باشد شركت اجمينه تور در كشور ارمنستان به فعاليتهاي زير مشغول مي باشد .
1- اعزام دانشجو از سراسر دنيا به ارمنستان و تهيه امكانات سكونتي و پانسيوني در كشور ارمنستان
2- خريد ملك ؛ زمين ؛ و اجاره آپارتمان
3- ثبت شركت و دريافت اقامت و گرفتن وقت سفارت ( تمامي كشورهاي قاره اروپا و آمريكا )
4- ثبت نام در امتحانات IELTS و آموزشهاي كوتاه مدت زبان و دوره هاي مكاتبه اي رشته هاي انساني
5- حل مشكلات دانشجوئي و حقوقي در كشور ارمنستان
  با توجه به سابقه 10 ساله فعالیت مدیران ما در کشور ارمنستان و جمع آوری نیروهای متخصص در زمینه خدمات به توریستها –دانشجویان و بازرگانان سعی شده است ، همواره بهترین خدمات با بهترین کیفیت در تمامی تورهای ارمنستان را ارائه نمایند.

در همین راستا تمامی پرسنل می کوشند تا سفری آسوده با خاطراتی به یادماندنی را برای بازدیدکنندگان ارمنستان فراهم آورند.

موارد زیر بخشی از خدماتی است که ما به شما ارائه می نمائیم :

1-    مبدا حرکت تورهای زمینی ارمنستان از شهرهای مختلف سراسر کشور بنا به درخواست دفاتر خدمات مسافرتی

2-    به کلیه مسافران در بدو ورود به ارمنستان کتابجه اطلاع رسانی اعطاء می شود که شامل:

آدرسهای ضروری – جملات کاربردی به زبان ارمنی- برنامه تورهای داخلی ارمنستان و... -  نقشه ایروان به زبان انگلیسی ( این نقشه به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نیاز به راهنما و مترجم به راحتی به هر کجا که می خواهید بروید).

3-    در اختیار قرار دادن پارکینگ ویژه برای مسافرانی که با وسیله شخصی خود  به مرز عزیمت می کنند .

4-    با خیال راحت به ارمنستان مسافرت کنید ؛ زیرا که کادر مجرب ما در ایروان آماده ارائه خدمات زیر خواهند بود :

·        دراختیار قرار دادن مترجم اختصاصی

·        دراختیار قراردادن راهنما بصورت اختصاصی

·        برگزاری تورهای داخلی ارمنستان

·        راهنما مترجم تلفنی رایگان ( در هر کجای ارمنستان باشید ما می توانیم بصورت تلفنی مترجم و راهنمای شما باشیم)

·        برنامه سفر 3روزه

5-    با توجه به استقبال گسترده توریست ها در کشور ارمنستان آژانس اقدام به تاسیس بخشهای اطلاع رسانی از دانشگاههای ارمنستان و اطلاع رسانی از نحوه فعالیت اقتصادی در کشور ارمنستان نموده که خدمات شامل موارد ذیل است :  

·        مشاوره رایگان جهت تحصیل در دانشگاههای ارمنستان

·        مشاوره جهت سرمایه گذاری و  ثبت شرکت در ارمنستان

 

آژانس برای گروه های 2 نفره و بیشتر که تمایل دارند اوقات فراغت خود را در ارمنستان سپري نمايند ؛ تورهای زیر را پیشنهاد می نماید.

برنامه تور به پیشنهاد ما و در راستای اهداف شخصی شما خواهد بود. تمامی سعی ما براین است تا ایامی فراموش نشدنی را برای شما و همراهان شما فراهم نمائیم .

 جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي 09121028428 و  09194443323 تماس حاصل فرمائيد .

* تورهای گروهی

* تور شکار

* تور مخصوص دانشجويان : برگزاري سمينارهاي مرتبط با رشته تحصيلي دانشجويان

  1. تورهای مخصوص کوهنوردی و صخره نوردی

* تور ورزشی  : همكاري با  فدراسيونهاي ورزشي  و در اختيار قراردادن زمينهاي ورزشي و  همکاری با فدراسیونهای رزمی و حرفه  در کشور ارمنستان جهت گسترش ورزشهای حرفه ای

* تورهای زمستانی اسکی : تور زمستان ارمنستان در ايام آذر ماه الي فروردين هر سال برگذار ميشود

* تور بازرگانی و نمایشگاهی

* تور درمانی – جرموک : آب گرم جرموك و هانكاوان  با معالجات خاص پزشكي و تور طبيعت گردي

دانلود بروشور طبیعت گردی ارمنستان :

 دانلود بروشور  توریستی ارمنستان :

 

خدمات توریستی :

 اتوبوس توریستی یا (بلیط هواپیما) + ترانسفر از ترمینال (فرودگاه) به پانسیون  + صبحانه + راهنما محلي  براي گروه ها ي 8 نفر به بالا + بیمه (در صورتی که حداقل تعداد 20 نفر باشد)

چنانچه مسافرین تمایل به رزرو خانه در ارمنستان داشته باشند موسسه می تواند با کمترین هزینه اقدام به رزرو نماید.

موارد خانه و هتلهاي 3 ستاره و 4 ستاره و 5 ستاره  موردي انجام مي پذيرد . فقط به  موارد و درخواستهاي مكتوب  ترتيب اثر داده مي شود .  تورهای هوایی 3 شب و4شب 5و 7 شب اقامت در ایروان میباشند.

ترانسفر کلیه مهمانان ( در صورت انجام رزرو قبلی ) از فرودگاه به پانسیون به صورت  VIP رایگان انجام میشود .

گشتها شامل :

دریاچه سوان – پارک پیروزی –  معبد گارنی – جراشخار( پارک آبی) – مراکز خرید- گشت داخل شهر- کلیسای گقارد -  زاخکازور - کلیساهای هریپسیمه و زوارتنوس و اجمیازین –– ورنیساژ ( بازار صنایع دستی ارمنستان ) – کلیسای خور ویراب و يا يادبود كشتار ارامنه

گشت روزانه شهر ایروان: بازدید از اماکن دیدنی شهر ایروان و موزه تاریخ شهر ایروان

تور دریاچه سوان: مرتفع ترین دریاچه آب شیرین جهان+پارک آبی مشرف به دریاچه

تور پارک آبی:بازدید از پارک آبی دنیای آب (تابستان)

تور پارک پیروزی:بازدید هاختاناک پارک و موزه جنگ و يادبود كشتار ارامنه

بازار صنایع دستی :بازدید از بازار ورنیساژ و اماکن دیدنی شهر

رستوران ایرانی:رستوران خانوادگی ایرانی با موزیک زنده ایرانی

اجمیازین:بازدید از کلیسای اجمیازین اولین کلیسای رسمی دنیا جزء لیست یونسکو

گارنی و گقارد:بازید از معبد گارنی (قرن اول میلادی)و کلیسای گقارد (کلیسای حفاری شده در کوه-جزو لیست یونسکو)

لطفاً توجه فرمائيد:

*برابر تعرفه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری افراد زیر 2 سال از پرداخت هر گونه هزینه معاف بوده و فقط در تور زمینی در صورت که تمایل به رزرو بلیط زمینی دارند مبلغ اتوبوس دریافت می شود  .

*هتل آپارتمان در خصوص( جهت- طبقه - رنگ و طرح اتاق )هیچ گونه تعهدی ندارد و شماره اتاق در هنگام ورود مهمان توسط پذیرش مشخص میشود

*هتل آپارتمان در خصوص جاماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان هیچ گونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه مهمانان در روز مقرر ، مشمول شرایط ابطال و انصراف خواهد شد

*هزینه ابطال و تغییر تاریخ رزرو و تغییر نام از لحظه صدور واچر تا 48 ساعت  قبل از حركت 40% از کرایه هر شب به تعداد اتاقهای رزور شده و از آن ساعت به بعد یک شب کامل به تعداد اتاقهای رزرو شده خواهد بود  و تا 5 روز  قبل از حركت براي حركتهاي گروهي و اتوبوس هاي گروهي  مبلغ  هزينه هر نفر در اتوبوس از كل مبلغ  پرداختي  نيز  كسر مي شود .

*قابل توجه مسافرین محترم اتوبوس و هتل آپارتمان گارانتی میباشد و کنسلی و تغییر تاریخ ندارد.

 

 

·  تور روزانه شهر ایروان – بازدید از اماکن دیدنی شهر و موزه تاریخ شهر ایروان - شهرداری شهر ایروان – بازدید از مسجد کبود ایروان – آشنایی با خیابانهای معروف و دیدنی شهر – موزه جنگ جهانی – پارک پیروزی – میدان جمهوری (هراپاراک) – کاسکات ( هزارپله) – کارخانه آرارات و موزه مربوطه ( انتخابی با ورودی )

·  دریاچه سوان ( مرتفع ترین دریاچه آب شیرین در جهان )

·  بازدید از منطقه جنگلی زاخگازور ( پیست اسکی و تل کابین )

·  بازدید از معبد گارنی ( قرن اول میلادی ) و مجموعه کلیسای گقارد ( کلیسای حقاری شده در کوه  جزء لیست یونسکو  قرن 3میلادی )

·  بازدید کلیسای خورویراب – محلی که اولین عروج مسیحیت در ارمنستان به مدت پانزده سال در تبعید بوده است – کلیسای نوراوانک آخرین کلیسای ساخته شده در قرون وسطا

·  بازدید از کلیسای اجمیازین ( مکه ارامنه ) اولین کلیسای رسمی جهان کلیسايی باقدمت 1706 سال در زمان تیرداد سوم ( 303میلادی )

·  هریپسیه و زوارتنوس – ورنیساژ ( بازار صنایع دستی ارمنستان )

·  روستای آرنی ( بازدید از شرابخانه ) –  دانشگاه گلازور – کاروانسرای سلیم – منطقه سنگهای صلیبی نورادوز

·  استان آرگازودنی – اوشاگان – قلعه آمبرت ( قرن 17 الی 13 میلادی – رسد خانه بیوداگان )

·  ساردارآباد –  مید سامور ( رسد خانه تاریخی هزاره 4-3 قبل از میلاد )

·  استان لوری – بازدید از هاقپاد و ساناهین ( محل تولد میکویان قرن 10 الی 12 میلادی جزء آثار با ارزش یونسکو )

 

دریاچه سوان نگین فیروزه ای ارمنستان از مرتفع ترین دریاچه های آب شیرین دنیا است که در ارتفاع 1900 متری از سطح دریا قرار گرفته است .

شبه جزیره ای که بر روی آن دو کلیسای معروف سوان متعلق به قرن نهم بعد از میلاد بنا شده این دریاچه را به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می کند.

دریاچه سوان با آب زلال و سرد که در هر ساعت رنگی تازه به خود می گیرد ، از مراکز اصلی استراحت و تفریح ارمنستان به شمار می رود . سواحل و پلاژهای زیبا و هتلهای مناسب با در اختیار گذاشتن کلیه امکانات تفریحی واستراحی برای بازدید کنندگان مخصوصا در فصل تابستان جاذبه خاص خود را در ارمنستان برای خویش فراهم نموده است.